Lista sklepów

CAR-RENTAL.PL

Kategoria: Usługi

CAR-RENTAL.PL

Informacje o tym miejscu

CAR-RENTAL.PL to nowoczesna i dynamiczna firma oferująca usługi w zakresie wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych, transportowych i busów. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, a oddziały mieszczą się w Lublinie, Zamościu, Radomiu, Kozienicach, Kielcach, Tarnowie, Sandomierzu, Przemyślu, Sanoku i Nowym Sączu.

CAR-RENTAL.PL oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wynajmu pojazdów dla biznesu, firm, instytucji, przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. Swoim działaniem obejmujemy obszar Polski południowo-wschodniej. W naszej ofercie znajdują się takie marki samochodów jak: BMW, Fiat, Hyundai, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Skoda i Toyota.

Zadowolenie Klientów firmy CAR-RENTAL.PL realizujemy poprzez kompleksową obsługę Naszego Partnera, na którą składają się następujące czynniki: doświadczona i profesjonalna kadra pracowników, wynajem samochodów na okres krótko, średnio i długoterminowy, szeroki wybór nowych samochodów oraz stała dostępność pojazdów.

Realizujemy usługi: wypożyczenia auta zastępczego w okresie naprawy, wynajmu samochodu z kierowcą i podstawienia samochodu. Zapewniamy promocje, rabaty, a także pewność stałych cen, które optymalizują koszty wynajmu samochodów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Umożliwiamy rezerwację samochodu online, telefoniczne, oraz osobiście w siedzibie firmy. Mamy nadzieję, iż w ofercie naszej firmy znajdą Państwo elementy odpowiednie dla prowadzonej przez siebie działalności.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy: www.car-rental.pl

PROMOCJE:

  • 10% taniej na wynajem busów 9-osobowych
  • 20% taniej na wynajem weekendowy
  • 10% taniej przy wcześniejszej rezerwacji
  • 50% taniej na dodatkowe wyposażenie

Powrót do góry

Nasza strona używa plików Cookies. Bez obaw, nie niesie to żadnego zagrożenia. Polityka Prywatności.

Akceptuję