Lista sklepów

Dywanoland

Informacje o tym miejscu

Firma powstała pod koniec lat 80 i jako pierwsza zapoczątkowała i zaprezentowała w Polsce branżę dywanów i wykładzin. Zawsze postrzegaliśmy dywany i wykładziny jako nieodzowny element wystroju wnętrza stanowiący dopełnienie aranżacji każdego pomieszczenia.

Przez kilkadziesiąt lat uczyliśmy się i poznawaliśmy rynek zdobywając doświadczenie. Naszą wiedzę zawdzięczamy bezpośredniej współpracy z producentami z całego świata, dzięki, której zgłębiliśmy tajniki produkcji dywanów – poznaliśmy rodzaje włókien, sposoby tkania oraz barwienia.

Jako fachowcy w tej dziedzinie, wielokrotnie prezentowaliśmy dywany światowej klasy, na targach krajowych i zagranicznych. W latach 90 w naszych salonach między innymi: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie, Gdyni wystawialiśmy dywany z całego świata: chińskie, perskie, nepalskie, kaukaskie, indyjskie. Ich produkcja oparta jest na technice ręcznego wiązania najwyższej jakości naturalnych materiałów i barwników.

W naszym sklepie posiadamy ponad 2000 dywanów z których część stanowi ekskluzywna kolekcja – najwyższa jakość od sprawdzonych producentów na co dajemy gwarancję kilkudziesięcioletniego doświadczenia, oraz kolekcje krajowe z naturalnych oraz sztucznych tworzyw.

Głównym priorytetem Firmy jest – solidna i rzetelna obsługa oraz jak najwyższa jakość oferowanego towaru. Obsługujemy osoby fizyczne oraz wszystkie podmioty gospodarcze. Naszym założeniem jest największy asortyment towarów produkcji krajowej i zagranicznej oraz jego jakość.

Od początku powstania firmy bardzo dużą wagę przywiązujemy do akcji charytatywnych. Od wielu tak pomagamy domom dziecka i szpitalom. Oferujemy rabaty, promocje, organizujemy także imprezy okolicznościowe.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom czasu oraz tendencjom rynku oferujemy sprzedaż internetową oraz usługę prezentacji dywanów w domu klienta.

Serdecznie zapraszamy ! www.dywanoland.pl

Powrót do góry

Nasza strona używa plików Cookies. Bez obaw, nie niesie to żadnego zagrożenia. Polityka Prywatności.

Akceptuję